Project Description

Darlog – Katalog produktów

Nowy Klient, poznańska firma handlowo – usługowa DARLOG, oferująca szeroki wachlarz rozwiązań i produktów wykorzystywanych w obiektach magazynowych, zwróciła się do nas z prośbą stworzenia aktualnego katalogu produktów i usług.

Po przeprowadzonym wywiadzie i analizie dotychczasowych materiałów komunikacyjnych Firmy, postanowiliśmy zaproponować zrobienie pierwszego kroku w kierunku stworzenia nowego, świeżego wizerunku.

Zdecydowaliśmy się, bez naruszania podstawowych elementów identyfikacji wizualnej firmy, stworzyć proste motywy graficzne, które idealnie współgrają z logo i powinny stać się stałymi, oryginalnymi elementami definiującymi i wyróżniającymi markę Klienta.

Świetnym, nietuzinkowym uzupełnieniem wielostronicowego katalogu (tzw. przerywnikiem), okazały się stworzone przez naszego Grafika – rysownika humorystyczne ilustracje, przedstawiające sytuacje „żywcem” wyjęte z codziennego życia pracowników magazynu, akcentujące wybrane produkty firmy Darlog.

Stworzony katalog Darlog ma więc charakter produktowo-wizerunkowy i mówi znacznie więcej o Firmie niż „suchy” materia wysycony tabelkami i specyfikacjami. Zadbaliśmy o to, by stworzony projekt graficzny łączył w sobie ważny przekaz o Firmie, estetykę i przejrzystość – taki ma być nowy wizerunek naszego Klienta!