Project Description

NOWA MUROWANA – strona WWW promująca Inwestycję

Dla naszego Klienta, ŁOWICCY Grupa Deweloperska z Poznania, stworzyliśmy i wdrożyliśmy projekt WWW na potrzeby promocji nowej inwestycji „Nowa Murowana”.

Zależało nam na tym, by stworzona strona internetowa przykuwała uwagę potencjalnych nabywców mieszkań i była dla nich czytelnym źródłem informacji.

Przy opracowywaniu szaty graficznej kładliśmy nacisk na to, by dobrze współgrała ona z nowoczesnym logo inwestycji, by była przejrzysta i przyjemna w odbiorze – nowoczesne ikony obrazujące zalety inwestycji oraz zastosowane infografiki z pewnością spełniają swoje role.

Kluczowym elementem wdrożonej strony jest wyszukiwarka mieszkań, która została zaplanowana tak, by uzyskać jak najwięcej informacji o interesującej konfiguracji mieszkań. Czytelnie wyświetlane detale, możliwość pobrania kart mieszkań (zawierających szczegółowe informacje, rzuty i wizualizacje), podpowiedź wyszukiwarki „podobne mieszkania”, możliwość uzyskania dodatkowych informacji przez specjalny formularz kierujący do specjalistów od sprzedaży, wpływają dodatkowo na funkcjonalność wdrożonej wyszukiwarki i z pewnością ułatwiają decyzję o zakupie.

Po stronie funkcjonalnej ważne dla nas były: jasna struktura, intuicyjna i przyjazna nawigacja, optymalizacja działania strony na wszystkich urządzeniach (responsywność) oraz łatwy w obsłudze panel administracyjny.

Z efektów naszych prac jesteśmy dumni – udało nam się stworzyć nowoczesną, świeżą stronę WWW, która bardzo przypadła do gustu Klientowi i z pewnością zwróciła i zwróci uwagę jego odbiorców.

Na potrzeby promocji inwestycji Nowa Murowana zaprojektowaliśy również stoisko targowe i materiały drukowane. Nieco więcej o tym można przeczytać tutaj.